Penzion Králíky Na Čertovce
Penzion Na Čertovce ubytování Králíky Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
 

Penzion Na Čertovce / Králíky

Restauraci a penzion Na Čertovce najdete v malé obci Dolní Orlice u Králík v podhůří Orlických hor.

Turistická oblast pod Kralickým Sněžníkem a Restaurace a penzion Na Čertovce jsou ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v každém ročním období. K výhodám patří klid, čistý vzduch, krásné výhledy na malebnou krajinu s řadou jedinečných památek a dobře vybavená lyžařská střediska.

Restaurace a Penzion Na Čertovce ubytování
Penzion Na Čertovce má pro své hosty připraveny pokoje s 16 lůžky a 3 přistýlkami a nabízí tak příjemné a pohodlné prostředí pro Váš odpočinek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a samozřejmostí je připojení k internetu prostřednictvím WiFi.

Dolní Orlice Penzion Na Čertovce Restaurace 
Vyhlášena restaurace nabízí bohatý výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, také zdravou výživu a dětská jídla, k tomu obsáhlý sortiment nápojů, dle Vašich požadavků a nových trendů, bohatá nabídka odrůdových jakostních vín z oblasti Valtic. Kapacita restaurace Na Čertovce v Králíkách je 50 míst, 30 v nekuřácké části a 20 v kuřácké části. V letních měsících je připravené a vyhledáváné posezení s 30 místy na venkovní zahrádce.  

Penzion Na Čertovce Orlické hory rodiny s dětmi
Pro malé hosty je u penzionu vybudováno dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a prolézačkami. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny výhodné pobytové balíčky s polopenzí a pro malé děti je k zapůjčení dětská postýlka.

Dovolená pod Kralickým Sněžníkem Tipy na výlet v okolí Čertovky 
V nedalekém okolí můžete navštívit rozhledny na Suchém vrchu, Křížové hoře nebo na Dolní Hedeči. Za zmínku určitě stojí králická pevnostní oblast - pevnost Bouda, pevnost Hůrka nebo Vojenské muzeum v Králíkách, v jehož blízkosti se každoročně koná akce Cihelna. Památky - barokní klášter na Hoře Matky Boží u Králík, zámky Velké Losiny, Častolovice, hrady Bouzov, Litice, lovecký zámeček Úsov nebo papírny Velké Losiny s nedalekým termálním koupalištěm. Značené trasy pro běžkaře, nejbližší Ski areál Šanov. Koupání v přehradní nádrži Pastviny nebo do Žamberka, kde v tamějším sportovním areálu najdete minigolf, tenisové kurty a koupaliště s tobogány. V blízkém okolí je vybudovaná nová cyklostezka Králíky-Červená Voda, pro příznivce cyklistiky a in line bruslení. Dále je v okolí velké množství cyklotras.


Penzion Králíky Na Čertovce - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Králíky Na Čertovce - disponuje restauracíPenzion Králíky Na Čertovce -  je k dispozici připojení na internetPenzion Králíky Na Čertovce -  je k dispozici letní terasaPenzion Králíky Na Čertovce - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Králíky Na Čertovce - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Ústí nad Orlicí

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com